بهادر قدم خیر

بهادر قدم خیر

راهبر مرکز تخصصی توکن خان

درباره بهادر قدم خیر:
علاقه‌مند به تکنولوژی، و مباحث روز حوزه بلاکچین و کریپتوکارنسی، با پیشینه تحصیلی مهندسی کامپیوتر(گرایش نرم افزار)، ارشد IT(گرایش E-Commerce)، و سابقه فعالیت در حوزه کریپوکارنسی از سال 2017.

آدرس ایمیل

info@tokenkhan.com

آدرس

تهران، پاسداران، م هروی، خ ضابطی، ک شریفی غربی، پ 48

ماموریت و بیوگرافی

‏بهادر قدم خیر هستم. بعد از اینکه دوره کارشناسی ام رو در رشته نرم افزار گذروندم، بدلیل علاقه ام به مباحث مرتبط با بیزینس، سئو رو شروع کردم.بعد از تدریس چندین دوره سئو و همینطور فعالیت اجرایی و مشاوره برای شرکت های مختلف، آروم آروم وارد سایر مباحث دیجیتال مارکتینگ هم شدم. بعد از گذروندن دوره کارشناسی ارشدم در رشته ایکامرس(تجارت الکترونیکی) بصورت جدی تری وارد فضای فروش اینترنتی شدم و تجربه مدیریت eCommerce در یکی از بزرگترین شرکت‌های لوازم خانگی ایران(پاکشوما) رو هم دارم.
بعد از گذشتن دوره همکاریم با این شرکت، کم کم علاقه ی اصلی ترم که مباحث حوزه بلاکچین و کریپتو بود رو شروع به پیگیری بیشتر کردم و سعی کردم هی بیشتر واردش بشم(البته لازم به ذکره بگم، فعالیتهای اولیه ام تو حوزه کریپتو رو از سال 2017 شروع کردم)
در حین گذروندن دوره Blockchain آکادمی Consensys، و همینطور بعد از مطالعات و فعالیتهای مختلف و کسب تجربه بیشتر از شاید 700 ساعت، در حوزه کریپتو و بلاکچین، تصمیم گرفتم که توکن خان رو تاسیس کنم.

امیدوارم(و البته سعیم هم اینه) که بتونم هر روزه کمک بیشتری به جامعه علاقه مند به کریپتو و بلاکچین بکنم.

دوره های ارائه شده توسط این مدرس